طراحی محوطه و فضای سبز

در هر شرایطی

ما به طبیعت نیازمندیم

untitled-1-min

بخش طراحی محوطه و فضای سبز هانمیت ارائه دهنده موارد زیر است:

  • آبنمای طبیعی و هوشمند
  • باغچه و محوطه
  • روف گاردن (بام سبز)
  • دیوار سبز (گرین وال)

تمامی بخش‌های ذکر شده قابلیت هوشمند سازی و شبیه‌سازی دقیق با شرایط طبیعی را داراست، به نحوی که با کمترین هزینه می‌توانید طبیعت واقعی را در محل مورد نظر خود داشته باشید.

fish-pond-design-with-natural-stone001-min

طراحی و ساخت آبنما و برکه

هدف از ساخت آبنما و برکه در داخلی خانه یا محوطه خارجی ایجاد حس طبیعی در میان هیاهوی حاکم بر زندگی‌ست. هانمیت با ترکیب تکنولوژی و آبنما محیطی را شبیه سازی میکند که بیشترین نزدیکی با ویژگی‌های طبیعت داشته باشد. هدفمند سازی عملکردهای مورد نظر شما به صورت اتوماتیک با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و برنامه نویسی اختصاصی هرآنچه از آرامش نیاز دارید را برای شما به ارمغان می‌آورد.

طراحی محوطه و فضای سبز

استفاده بهینه از فضای باغچه و محوطه به هر اندازه‌ای که باشد اهمیت بالایی دارد. خواه مکان مورد نظر ما حیاط یک خانه باشد یا محوطه یک کارخانه، ورودی یک شرکت باشد یا بیمارستان. طراحی المان‌های فضای سبز مسیر تردد ساکنین و مراجعه کنندگان، نورپردازی یا هر وسیله ای که استفاده میکنیم یابد متناسب با کاربری و ذات مکان ما باشد. ما با درنظر گرفتن سلایق، شرایط و هزینه‌ها با کارشناسی دقیق و براورد خواسته‌های مشتری طرح‌‎های پیشنهادی را ترسیم میکنیم و در مرحله اجرا ویژگی‌های یکایک افراد را در استفاده از محیط درنظر میگیریم.

photo_2017-06-19_18-4sdd7-58-min
5-9-2014-mandelartz-001-min

بام باغ یا روف گاردن

با ایجاد پوشش باغ بر روی پشت بام از فضایی بدون استفاده نهایت لذت را خواهید برد، طبق تحقیقات تا ۲۳ درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کنید، ارزش ملک خود را افزایش می‌دهید و محیطی عالی برای مهمانی‌های خود دارید.بام باغ‌ها یا روف گاردن در چند سبک ساخته و طراحی می‌شود که بستری شامل گیاهان، آلاچیق، آبنما، صندلی‌ها و المان‌های دیگر می‌باشد. از بام می‌توان برای کاشت سبزیجات استفاده کرد، برا افرادی که وقت کافی برای آبیاری ندارند می‌توان اتوماتیک کرد و هزاران امکان دیگر که متناسب با نیاز مشتری برآورده خواهد شد.

دیوار سبز یا گرین وال

در بخشی از دیوار یا تمام آن را با شبکه‌ای مناسب مجهز به سیستم آبیاری گل و گیاه پرورش دهید. حال دیوار شما بسیار زیبا خواهد شد، عایق صدا و حرارت خواهد شد، هوا تصفیه می‌شود و ویژگی‌های دیگر.با استفاده از دیوار سبز مجهز به نورپردازی مناسب را می‌توان در جایی مانند پارکینگ، زیرزمین یا اتاق‌هایی که نور ندارند استفاده کنید و از وجود گیاهان در کنار خود احساس لذت کنید. هانمیت این کار را برای شما انجام می‌دهد.

fh-living-walls001-min

بازدید و مشاوره

رایگان

برای هماهنگی

با ما تماس بگیرید

ایمیل

info @ hanemit . com

برای ما ایمیل ارسال کنید

ما پاسخگوی شما هستیم

Hanemit ©2017-2019 | All Rights Reserved.

فرم تماس

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید