خدمات

طراحی داخلی

طراحی داخلی وظیفه هماهنگ‌سازی بین عناصر داخلی ساختمان را دارد تا کمک کند به بهترین نحو دید بصری و زیبایی شناسانه در معرض نمایش قرار گیرد. طراحی داخلی به فضای مورد نیاز روح بخشیده تا ساختمان برای کار و فعالیت و زندگی افراد ساکن حس خوشایند و عملکردی بهتر را داشته باشند.

دکوراسیون

علم دکوراسیون پلی میان معماری و طراحی داخلی‌ست. ترکیب هنر با ساختمان بر طبق سبکی خاص از گذشته تا به امروز و هماهنگ‌سازی تمام اجزا داخلی یک اتاق اعم از رنگ و جنس و بافت اثاثیه برای جلوه بخشیدن دید بصری. هانمیت بر پایه شناخت سلیقه مشتری با در نظر گرفتن سبک و استفاده از المان‌هایی شرقی یا غربی در مکانی واحد زیبایی ارامش را برای ساکنین فراهم می‌آورد.

خانه‌های هوشمند

ارمغان پیشرفت تکنولوژی آسایش، امنیت و صرفه‌جویی در انرژی و منابع است. خانه هوشمند هانمیت با استفاده از جدیدترین و کاربردی‌تری گجت‌های ساخته شده شما را در داشتن زندگی بی‌دردسر یاری می‌کند. از مزایا خانه هوشمند صرفه‌جویی در انرژی، امنیت حرفه‌ای و کاهش زمان برای کارهای روزمره و کسالت آوری مانند چک کردن قفل درها آبیاری گیاهان، تنظیم دمای هوا و هزاران کاربرد جذاب دیگر است.

طراحی فضای سبز

هیچ چیز مثل خود طبیعت، هیچ وقت جای طبیعت را در زندگی پر نمی‌کند.
با ماشینی شدن زندگی و با توجه به فشار کاری عصر حاضر جایی برای آرامش‌بیشتر نیاز بی‌چون و چرای هر انسانی‌ست. ما با ایجاد فضای سبز حیاط و ویلا و ساخت روف‌گاردن در پشت بام و یا گرین‌وال در داخل خانه طبیعت دور شده از محیط زندگی‌تان را دوباره به شما هدیه می‌دهیم. طراحی هانمیت با درنظر گرفتن شرایط جغرافیایی و خواست مشتری گسترده است.

بازسازی

یکی دیگر از خدمات ما بازسازی می‌باشد. بازسازی یکی از خدماتی‌ست که می‌توان در واحد‌های تجاری، اداری و مسکونی قدیمی در راستای شخصیت دادن و جذاب کردن فضای معماری و ایجاد تنوع در آن استفاده کرد. در بازسازی با ایجاد تغییرات جزئی یا کلی در بخش‌هایی از ساختمان با هدف ایجاد طرح هدف که برخواسته از سلیقه و کاربری ساختمان است می‌کوشیم تا فضای قدیمی را به محیطی دلچسب برای کار فعالیت و یا زندگی تبدیل کنیم.

محصولات دکوراتیو

در مسیر ساخت و اجرای طراح‌ها گاهی نیاز می‌شود برخی از محصولات مورد استفاده به صورت اختصاصی طراحی و تولید شوند. در این راستا هانمیت با همکاری کارخانجات و کارگاه‌های تخصصی لوازم مورد نظر را متناسب با نیاز، طراحی و تولید می‌کند و به صورت اختصاصی در پروژه مذکور استفاده می‌کند. در این بین محصولاتی نیز شامل لوازم دکوراتیم، روشنایی، میز و صندلی، مجسمه و . . . را در کارگاه تولیدی هانمیت ساخته و بفروش می‌رسانیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر

با ما تماس بگیرید

black-dots-min

جهت آگاهی از سایر خدمات هانمیت و بهره‌مندی از مشاوره رایگان و هماهنگی برای بازدید میتوانید از طریق راه‌های ذکر شده در صفحه تماس، با ما در ارتباط باشید.

طراحی داخلی | دکوراسیون | بازسازی
خانه‌های هوشمند | فضای سبز
home-02001-min

بازدید و مشاوره

رایگان

برای هماهنگی

با ما تماس بگیرید

ایمیل

info @ hanemit . com

برای ما ایمیل ارسال کنید

ما پاسخگوی شما هستیم

Hanemit ©2017-2019 | All Rights Reserved.

فرم تماس

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید