ما که هستیم

هانمیت برند مصالح ساختمانی‌ست که در کنار آن دپارتمان معماری نیز فعالیت می‌کند نشانی وب‌سایت ما http://hanemit.com هست.

 

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

اگر در بخش خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید ما آن را در لیست مخاطبین خود قرارداده و شما این اجازه را به ما می‌دهید تا از اخبار و آگهی‌ها و رویداد‌های خودمان باخبرتان کنیم. در بخش نظرات نام شما برای نمایش به منظور تفکیک دیدگاه‌ها کاربرد دارد و ایمیل شما به منظور اطلاع از پاسخگویی ما کاربرد دارد و شما در خبرنامه عضو نخواهید شد. هیچ کدام از اطلاعاتی که وارد سایت میکنید به شخص سوم ارائه نمی‌گردد و صرفا به منظور موارد ذکر شده کاربرد دارند.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم آدرس IP و رجیستر و سیستم‌عامل کاربر و نوع مرورگر اینترنت برای کمک به تشخیص هرزنامه استفاده می‌گردد.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید یا نه. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصویری را به وبسایت آپلود می‌کنید نباید همراه با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) باشد. بازدیدکنندگان وبسایت می‌توانند هرگونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وبسایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

مواردی که باید در فرم تماس وارد کرد شامل نام، ایمیل، شماره تماس و متن پیام می‌باشد که در میان آن‌ها شماره تماس الزامی نیست و صرفا به منظور ارائه بهتر جوابگویی می‌تواند تکمیل گردد. برای تکمیل موارد دیگر الزام وجود دارد و هانمیت می‌تواند نام و متن پیام را برای نمایش در وبسایت نمایش دهد اما ایمیل محفوظ می‌ماند.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وبسایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. این‌ها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید برای ارسال یک نظر جدید دوباره جزئیات خود را پر کنید. این کوکی‌ها یک سال باقی خواهد ماند.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را می‌بندد از بین میرود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است.

اگر شما گزینه “مرا به یاد داشته باش” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وبسایت‌های دیگر دقیقا همان طوری است که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده باشد.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است این موارد در صورتی است که اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

آمار و اطلاعات بازدید وبسایت به وسیله Google Analytics جمع آوری می‌گردد. برای مطالعه شرایط حفظ حریم خصوصی در این خصوص به گوگل مراجعه کنید.

اطلاعت شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

در بخش دیدگاه‌ها نام شما در بالای پیامتان به منظور ساماندهی دیدگاه‌ها به نمایش در می‌آید.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر ارسال کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وبسایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وبسایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ بررسی شود.

اطلاعات تماس شما

در خصوص موارد حریم خصوصی می‌توانید با نشانی ایمیل [email protected] تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات اضافی

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

محافظت از سایت به وسیله فایروال‌ها و تایید‌های دومرحله‌ای و لینک‌های مخفی صورت می‌گیرد و نهایت تلاش ما حفظ اطلاعات کاربران وبسایت است (در هانمیت صرفا اطلاعات تماس شما را داریم و نیازی به ارائه دیگر اطلاعات شخصی نیستید).

در بخش خبرنامه لیست ایمیل مخاطبین در وبسایت mailchimp نگهداری می‌شود که می‌توانید در این صفحه تضمین‌های حفاظتی را مطالعه نمایید: https://automattic.com/privacy/.

چه رویه‌های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد

***

چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم

***

تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود

***

الزامات افشای قانونی صنعت

***

فرم تماس سریع

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید